Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SDÜ'nün İslamköy Kampüsü hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 12.9.2013
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu, SDÜ senatörleri ve yöneticileri, Sanayici Şevket Demirel tarafından düzenlenen yemekte Ispartalı iş adamları ve kanaat önderleriyle bir araya geldi.

DEMİREL BİLGİ VERDİ

Atabey'deki ORKAV'da düzenlenen yemekte konuşan Şevket Demirel, halkla bütünleşmenin önemine değindi. Demirel, 1992 yılında kurulan ve hızla gelişen SDÜ'nün her zaman yanında olduklarını belirterek Isparta'nın Atabey İlçesine bağlı İslamköy Beldesi'nde kurulması planlanan kampus için hazırlıkların devam ettiğini söyledi.

ROL MODEL OLDULAR

SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu da ülkeler için beşeri sermayelerin çok önemli olduğunu belirtti. Rektör İbicioğlu, "9. Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel olmak üzere Demirel ailesinin Isparta'ya önemli katkıları olduğunu görüyoruz. Diğer insanlar da bu rol modelleri takip etmeli, örnek almalı" dedi. Rektör İbicioğlu, "Üniversiteye yatırım yapmamız, sürekli yenilenmemiz gerekiyor" dedi.

İŞ DÜNYASINDAN İLGİ VAR
Sanayici Şevket Demirel'in İslamköy'de inşa ettireceği SDÜ Kampusu'nun hazırlıkları sürürken üniversite yönetimi, işadamları ve kanaat önderleri bir araya geldi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SDÜ'nün İslamköy Kampüsü hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN