Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Muratpaşalıların kurs seferberliği

Muratpaşa Kaymakamlığı ve Muratpaşa Belediyesi Kültür Müdürlüğü'nün işbirliği ile her yıl düzenlenen meslek ve hobi kurslarında kayıtlar sürüyor

Giriş Tarihi: 18.9.2013
Muratpaşa Belediyesi Kültür Müdürlüğü ile Muratpaşa Kaymakamlığı Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde düzenlenen meslek edindirme ve hobi kurslarına kayıtlar devam ediyor. Her yıl binlerce insana meslek edindiren, kültürel ve sosyal faaliyet alanı yaratan kurslardan faydalanmak isteyenler, Değirmenönü Kültür ve Sanat Merkezi ile Dutlubahçe Kültür ve Toplum Merkezi'ne gelerek ya da 311 87 27 - 335 35 80 numaralı telefonları arayarak kayıt yaptırabilecekler.

MURATPAŞA KAPILARINI AÇIYOR

Muratpaşa Belediyesi Kültür Müdürlüğü yetkilileri, 2013-2014 Eğitim Dönemi'nde Değirmenönü Kültür ve Sanat Merkezi, Türkan Saylan Toplum Merkezi, Konuksever Kurs Eğitim Merkezi, Dutlubahçe Kültür ve Toplum Merkezi'nde kursların düzenleneceğini belirtti. Bu merkezlerin yanı sıra kısa bir süre önce Muratpaşa Belediyesi tarafından Zeytinköy'e kazandırılan Zeytinköy Kültür Merkezi'nde de kursların başlayacağını belirten yetkililer, kültür-sanat ve toplum merkezlerinde toplam 25 branşta kurs verileceğini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muratpaşalıların kurs seferberliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN