Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir Belediyesi turizm konferansı düzenliyor

Giriş Tarihi: 22.9.2013
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 27 Eylül Dünya Turizm Günü'nde düzenlenecek olan 'Ekmeğini Barıştan Çıkaran Sektör: Turizm' konulu konferans CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla yapılacak. Konferans, sektörün geleceğinin tartışılacağı bir platform olacak. Eski turizm bakanları, yabancı turizm otoriteleri, bürokratlar, turizm yatırımcı ve işletmecileri, STK temsilcileri ve turizm emekçisi Antalyalılar konferansa görüşleriyle katkı sunacak.

BARIŞ

Konferansın, farklı kültürleri yakınlaştıran ve dostluk ilişkilerini geliştiren turizmin ancak barışla ayakta kalabileceği gerçeğinden yola çıkılarak planlandığı bildirildi. Konferansta, Türkiye ve Antalya turizminin geleceği masaya yatırılacak. İç huzursuzluklar ve dış politikadaki gerginlikler nedeniyle barışın tehlikeye düşmesi durumunda, Türkiye ve Antalya turizminin karşılaşacağı zorluklar ve çözüm önerileri tartışılacak.

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, turizmin önündeki engeller ve çözüm önerilerini bir ortak akıl platformu oluşturarak değerlendirmeye karar verdiklerini açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir Belediyesi turizm konferansı düzenliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN