Transanatolia ödüllerİ verİldİ

Giriş Tarihi: 23.9.2013

Antalya'dan başlayan 4. Trasanatolia Rally Raid yarışı sona erdi. Final töreninde derece alan yarışmacılar sevinçlerini paylaştı

Antalya'dan başlayan 4. Trasanatolia Rally Raid yarışı tamamlandı. Final töreninde kategorilerinde derece alan yarışmacılar ödüllerini aldı. 19 motosiklet, 23 otomobil ve kamyon olmak üzere toplam 42 araçta 65 yarışmacının katılımıyla gerçekleşen 4. Transanatolia Rally Raid yarışı 7. günün sonunda sona erdi.

ÖDÜL TÖRENİ BEACH PARK'TA
Yarışmacılar 7 günde bin 500 ile 10 bin kilometre uzunluğunda zorlu Off- Road parkurlarında motosiklet, arazi ve ATV araçlarıyla geçti. 2 bin 300 kilometre yol yapan yarışmacılar günde 3 etap halinde yarıştı. Yarışmaya farklı ülkelerden katılımın yanı sıra 5'i motosiklet ve 11'i de otomobil ve kamyon olmak üzere 16 Türk ekip yarıştı. Ödüller ise Konyaaltı Beach Park'ta düzenlenen törenle verildi.

DERECEYE GİRENLER
Motosiklet grubunda; 1. İtalyan Pablo Ceci, 2. İtalyan Alessandro Bolturi, 3. İspanyol Juan Pedrero oldu. İspanyol Juan Pedrero aynı zamanda Kemal Merkit ödülünün de sahibi oldu. 4x4 Motor ATV grubunda yarışan ve Bulgaristan'dan ralliye katılan tek bayan olan Zornitsa Todorova birincilik ipini göğüsledi. 4x4 arazi aracı grubunda 1. Ahmet Merkit, 2. İtalyan Loris Caluhini, 3.Ali Günpay oldu. Kamyon grubunda yarışan İtalyan Marino Muti de 1. olarak yarışı tamamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Transanatolia ödüllerİ verİldİ
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN