Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Antalya yine birinci oldu

Giriş Tarihi: 1.10.2013

Antalya İl Başkanı Köse, teşkilatının yeni üye sayısında 2. kez Türkiye 1.'incisi olduğunu söyledi

AK Parti Antalya İl Teşkilatı Eylül Ayı Danışma Meclisi Toplantısı, il binası toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Menderes Türel ile birlikte milletvekilleri ve belediye başkanları, ilçe başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

ALLAH'IN HAKKI ÜÇ

Teşkilat çalışmaları hakkında bilgi veren İl Başkanı Mustafa Köse, son iki aydır Antalya il teşkilatının yeni üye sayısında birinci olduğunu açıklayarak şöyle konuştu: "Geçen ay Antalya il teşkilatına 27 bin 400 yeni üye yaparak Antalya'yı bütün vilayetler içinde birinci yaptınız. Bu ay İl Başkanları Toplantısı'na gittiğimizde Ak Parti'de yaşanmamış bir hadise yaşandı. İki ay üst üste hiçbir il birinci olmamıştı. 15 bin 500 yeni üye yapan Antalya teşkilatı yine Türkiye'de birinci oldu. Allah'ın hakkı üçtür. Son iki ayda 40 binin üzerinde yeni üyemiz partimize kaydoldu. Önümüzdeki günlerde saha çalışmalarımız ile yeniden Türkiye'de birinci olacağız."

HAVUZ ELEŞTİRİSİ
2014 yerel seçimlerinin yaklaştığını belirten Kepez Belediye Başkanı Hükün Tütüncü ise, Ak Parti belediyeciliğinin merkeze insanı alan, hizmet üretmeyi gaye edinen bir siyasi hareket olduğunu söyledi. Diğer belediyelerin Ak Partili belediyeleri örnek aldığını anlatan Tütüncü, "Biz kent ormanları yaptığımızda diğer belediyeler de muadili parklar yapmaya başladı. Biz yüzme havuzu yapmaya başlayınca, 2-3'ncü dönemini geçiren belediye başkanlarının aklına birden bire yüzme havuzları yapmak geldi" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Antalya yine birinci oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN