Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tüp bebekte yeni dönem

Giriş Tarihi: 8.10.2013

Tüp bebek tedavisinin önemli isimlerinden biri olan Eurofertil, Türkiye genelindeki 6'ncı kliniğini Özel Anadolu Hastanesi'nin bünyesinde açtı

Tüp bebek tedavisinde birçok yeniliğin öncülüğünü yapan Eurofertil, son teknoloji ürünü tedavi tekniklerini Antalya'ya taşıdı. Türkiye genelindeki 6'ncı kliniğini Özel Anadolu Hastanesi bünyesinde hizmete açan Eurofertil'in tanıtım toplantısı için bir basın toplantısı düzenleyen şirket yetkilileri, Antalya'da da tüp bebek tedavisinin başarısını yüzde 9 oranında arttıran EmbryoScope dönemini başlattıklarını belirtti.

7 ÇİFTTEN BİRİ
Özel Anadolu Hastanesi Tüp Bebek Merkezi'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Eurofertil Tüp Bebek Merkezleri Medikal Direktörü Dr. Hakan Özörnek, Eurofertil'in sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da başarı oranı en yüksek kliniklerden biri olduğunun altını çizerek Türkiye'deki tüp bebek tedavileri ile iligili şu bilgileri verdi: "Türkiye'de her 7 çiftten birinin kısırlık sorunu yaşadığı kabul ediliyor. Yılda yaklaşık 41 bin tüp bebek tedavisi yapılıyor. Geçtiğimiz aylarda açıklanan istatistiğe göre Türkiye bu oran ile tüp bebek tedavisinde dünyada ilk 10'da yer alıyor. Ancak maddi olanaksızlıklar, mahalle ve aile baskısı gibi çeşitli nedenlerle tedaviye ulaşamayan pek çok aile bulunuyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tüp bebekte yeni dönem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN