Pazarlama uzmanı bir haftadır kayıp

Bankaya olan borçları yüzünden bunalıma giren 44 yaşındaki 1 çocuk babası Timur Kutlu'dan 1 haftadır haber alınamıyınca Deniz Polisi sahilde bandında arama yaptı

Giriş Tarihi: 11.10.2013
Antalya'da pazarlama uzmanı olarak çalışan 1 çocuk babası 44 yaşındaki Timur Kutlu'dan 1 haftadır haber alınamıyor. En son falezlerin üzerinde otururken görülen ve yüklü miktarda kredi ve kredi kartı borcu olduğu öğrenilen Kutlu, yapılan tüm aramalara rağmen bulunamadı. Eşi Arzu Kutlu, "Eşim en son beni arayarak 'Akşam okuldan çocuğu kim alacak' diye sordu. Bu görüşmenin ardından kendisinden bir daha haber alamadık" diyerek çaresizliğini dile getirdi.

YÜKLÜ BORÇ BUNALIMA SOKTU
Çalıştığı şirketten ayrıldıktan sonra ailesine karşı sorumluluklarını yerine getirebilmek için kredi kartlarını kullandığı öğrenilen Kutlu'nun, bankalara olan borçları bir hayli yükseldi. Gelişmelerin ardından Timur Kutlu'nun babası Hasan Basri Kutlu devreye girdi. Çıkmazda olan oğlunun kredi kartı ve banka kredi borçlarını ödemek için başka bir bankaya kredi başvurusu yaptı. Oğul Kutlu günlerce bankadan gelecek olan olumlu haberi bekledi. Ancak emekli olan babası da kredi çekemeyince umutları suya düştü.

EN SON FALEZLERDE GÖRÜLDÜ

3 Ekim günü eşiyle telefonda görüşen Kutlu, falezlere gelip alkol aldıktan sonra ortadan kayboldu. Arzu Kutlu gece eşinin eve gelmemesi üzerine polise haber verdi.

DENİZ POLİSİ 3 GÜN ARADI
Gelişmelerin ardından Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Deniz Polisi ve Antalya İtfaiyesi alarma geçti. 1 çocuk babası Timur Kutlu'nun falezlerden denize atladığını hesap ederek bölgede 3 gün arama yapıldı. Ancak Timur Kutlu ile ilgili bir sonuca ulaşamadı. Kutlu aile ve yakınlarının çaresiz bekleyişi sürüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pazarlama uzmanı bir haftadır kayıp
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN