3. Aile Hekimleri Günleri'ne ilgi

Antalya Aile Hekimleri Derneği ve Medical Park Antalya Hastane Kompleksi işbirliği ile "3. Aile Hekimliği Solunum Yolu Tedavilerinde Yeni Yaklaşımlar" konulu toplantı yapıldı

Giriş Tarihi: 13.10.2013
Antalya Aile Hekimleri Derneği ve Medical Park Antalya Hastane Kompleksi işbirliği ile "3. Aile Hekimliği Solunum Yolu Tedavilerinde Yeni Yaklaşımlar" konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Bilgilendirme toplantısı, Dernek Başkanı Dr. Alp Karan'ın açılış konuşmasıyla başladı.
MODERATÖR OKUTAN

Moderatörlüğünü Medical Park Antalya Kalp Hastanesi Direktörü, Kalp Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Okutan'ın yaptığı toplantıda, Uzm. Dr. Evren Toprak "Kronik Solunum Yolu Hastalıklarına Yeni Yaklaşımlar", Opr. Dr. Ahmet Bülent Kargı ise "Solunum Yolu Hastalıklarında Yeni Teknolojiler" konusunda bilgi verdi.

SORU CEVAP YAPILDI
Göğüs hastalıkları Uzmanı Evren Toprak, solunum yolu hastalıkları, astım, koah, bronşektazi, kistik fibrozis konularında bilgiler verirken, bu hastalıkların belirtileri, tanısı ve risk faktörlerini de anlattı. Aile hekimlerinin yoğun ilgi gösterdiği seminer Medical Park Kalp Hastanesi Direktörü Prof. Dr. Hüseyin Okutan'ın moderatörlüğündeki etkinlik soru cevapların ardından akşam yemeği ile sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3. Aile Hekimleri Günleri'ne ilgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN