Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akdeniz Bulvarı karanlık altında

Antalya'nın Konyaaltı ilçesi Akdeniz Bulvarı'nda, Konyaaltı Kent Meydanı karşısındaki sahil bandında refüj üzerinde 6 aydır yanmayan sokak aydınlatmalarına esnaf ve vatandaş tepkili

Giriş Tarihi: 15.10.2013
Antalya'da Karayolları tarafından yenilenen Akdeniz Bulvarı'nın yanmayan refüj ışıkları vatandaşı ve esnafı bezdirdi. Akdeniz Bulvarı'nda insan yoğunluğunun en fazla olduğu Konyaaltı Kent Meydanı'nın bulunduğu bölgede sokak aydınlatmalarının yanmaması, bölgeyi karanlığa gömüyor.

6 AYDIR KARANLIK

Konyaaltı Kent Meydanı'ndaki Kokoreçi Hilmi'nin sahibi Hilmi Bulut, işletmelerin ışıkları olmasa bölgenin tamamen karanlık olacağını söyledi. Yaklaşık 6 aydır yanmayan ışıklar için birçok yere yazı yazdıklarını belirten Bulut, "TEDAŞ ve belediyeye başvurduk. Bir sonuç alamadık. İşletmelerimizin aydınlatmaları olmasa, bölge tamamen karanlık olacak" diye konuştu.

POLİS DE DURUMDAN ŞİKAYETÇİ
Antalya'nın en çok insan yoğunluğu olan bölgelerinden birinin 6 aydır karanlık olmasına anlam veremediklerini ifade eden Hilmi Bulut, "Yaptığımız tüm başvurular sonuçsuz kaldı. Sadece 4 direk yanmıyor. Özellikle deniz tarafındaki kaldırım, neredeyse tamamen karanlık. Polis bile karanlıktan şikayetçi. Bize karanlık nedeniyle eşkal alamadıklarını söylüyorlar" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akdeniz Bulvarı karanlık altında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN