Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anex'ten 'Ateş'li gece

Anex Tour kuruluşunun 17'nci yılını başarılı bir sezon geçiren personeli için düzenlediği ve Anadolu Ateşi'nin sahne aldığı gecede kutladı

Giriş Tarihi: 28.10.2013
Kuruluşunun 17'nci yılını dolduran Anex Tour, işletmeciliğini kendisinin yaptığı Tekirova'daki Zen Phaselis Princess Otel'de personel gecesi düzenledi. Havuz başındaki motivasyon gecesi, Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar ve yardımcılarının departman müdürlerine, 10 ve 5'inci yılını dolduran personele hediye paketleri vermesiyle başladı. Turizmde Türkiye sezonunun bittiğini belirten Koçkar, firmasının acente, otel ve havacılık grubu çalışanlarına teşekkür etti.

FASILDAN POP MÜZİĞE

Sahne performansları ise fasıl grubu ile başladı, pop grubu ile devam etti. Gecenin sürprizi, ise Antalya'daki gösteri sezonunu tamamlayan Anadolu Ateşi oldu. Türkiye'nin en büyük dans topluluğunun kurucusu Mustafa Erdoğan da gösteriyi izledi.

HEDİYE ÇEKİLİŞİ
Gece, yönetim kurulu üyelerinin üzerinde firmanın adının yazılı olduğu dev kutlama pastasının kesilmesiyle devam etti. Havai fişek gösterisinin ardından 550 personele hediye çekilişi yapıldı. Üç oryantalin sunduğu kıvrak danslarının sonrasında clup müzik yapılmasıyla eğlence sona erdirildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anex'ten 'Ateş'li gece
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN