Sorunlara çözüm sözü

Giriş Tarihi: 28.10.2013
AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, Döşemealtı Belediye Başkanı Nuretin Tursun, İlçe Başkanı Yusuf Mayıslar ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bütünşehir Yasası'nın yürürlüğe girmesiyle birlikte kapatılacak Döşemealtı ilçesine bağlanacak olan Dağbeli ve Bademağacı beldelerinde ziyaretlerde bulundu.

HALKLA BULUŞMA

Badak, ilk olarak Bademağacı beldesi meydanında halkla bir araya geldi. Burada sıkıntılarını paylaşan vatandaşlar en büyük sorunlarının su ve yol olduğunu belirterek hükümetten çözüm için yardım istedi. Tarım ve hayvancılık ile geçimini sağlayan belde halkı ayrıca tarım alanlarının darlığından ve mera sıkıntılarından dolayı hayvansal üretimde zorlandıklarını belirtti. Köylülerin sıkıntılarını dinleyen Badak, "Hükümet olarak her zaman vatandaşın sorunlarını yakından takip ediyoruz, en kısa sürede taleplerinizi değerlendireceğiz" dedi.

KAVŞAK SÖZÜ

Heyet daha sonra Dağbeli beldesinde halkın sorunlarını dinledi. Vatandaşların kapatılan belde postanesinin, yeniden açılması talebine yanıt veren İlçe Başkanı Yusuf Mayıslar, çalışmaların sürdüğünü söyledi. Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun ise beldenin batısından geçen Antalya, Burdur Karayolu'ndaki kavşak sorunu için çözüm sözü verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sorunlara çözüm sözü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN