Antalya güneşin başkenti

Giriş Tarihi: 29.10.2013

Güneş Sempozyumu ile birlikte RENSEF Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı eş zamanlı olarak kapılarını ziyaretçilerine açacak

Antalya yenilenebilir enerji sistemleri ve enerji verimliliği konusunda iki önemli etkinliğe ev sahipliği yapacak. Mimarlar Odası (MO) Antalya Şubesi ile Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şubesi tarafından ortaklaşa hazırlanan 2'nci Güneş Sempozyumu ile RENSEF Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı eş zamanlı olarak kapılarını ziyaretçilerine açacak. 31 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek sempozyum ve fuar kapsamında doğayı kirletmeyen ve yenilenebilir enerji kaynakları hakkında bilgiler sunulacak. Sempozyum ve fuarın tanıtımı için Elektrik Mühendisleri Odası'nda bir basın toplantısı düzenleyen EMO Başkanı İlhan Metin'e MO Başkanı Osman Aydın, Güneş Sempozyumu Yürütme Kurulu Başkanı İbrahim Küçük ve Agoras Fuarcılık Genel Müdürü Mehmet Dükkancı eşlik etti. Küçük, Antalya'nın turizmden sonra güneş başkenti ilan edilmesi için yeterli imkanlara sahip olduğuna dikkat çekti.

ÖNEMLİ ETKİNLİKLER VAR
Fuar kapsamında düzenlenecek 10 etkinlikte toplam 30 konuşmacının yer alacağını söyleyen İlhan Metin, "Güneşten ve atıktan enerji üretimi, enerji verimliliği yönetimi, finansmanı konularında panel ve konferanslar fuarımız süresince takip edilebileceğiniz etkinlikler arasında yer alacak" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya güneşin başkenti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN