Çağdaş, yenilikçi çözüm

2001 yılından itibaren jeneratör, marin ve iş makinaları sektöründe faaliyet gösteren MGM Teknik, 16 servis aracı ile müşterilerin taleplerine 7 gün 24 saat cevap veriyor

Giriş Tarihi: 1.11.2013
Çağdaş, yenilikçi, çözüm odaklı, çalışmalarını uzman kadrosu ile devam ettiren MGM Teknik, müşterilerine sağladığı güvenilirlik ile çalışma kalitesini arttırıyor. Sektörde her geçen gün çıtasını yükselterek organize yolu üzerinde ferah ve teknolojik alt yapıya sahip plazayı faaliyete geçirerek showroom ve servisi bir araya getirdi. Toplam 34 kişilik uzman kadrosu ve tam donanımlı 16 araç filosuyla, haftanın 7 günü 24 saat müşteri beklentilerini üst seviyede karşılanılıyor.

KİRALAMA SİSTEMİ

Borusan Makine ve Borusan güç sistemleri bünyesinde bulunan Caterpillar yetkili servislik hizmetini, Antalya merkez ve Denizli şube olarak 2006 yılından bu yana satış, servis ve kiralama hizmetleri olarak sunuluyor. İki şube ve 16 servis aracı ile müşteri taleplerini karşılayan MGM Teknik'in ilk hedefi, kusursuz hizmet karşılama yolunda emin adımlarla ilerleniyor. Firma ağırlıklı olarak enerji sektörünün bir kolu olan jeneratör ve dahilindeki ek yapılanmadan oluşuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağdaş, yenilikçi çözüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN