Veliler gözünüz arkada kalmasın

Giriş Tarihi: 1.11.2013
Antalya'nın Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği tarafından uygulanan 'Anne Gözün Arkada Kalmasın Projesi' kapsamında Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan okullar bölgesinde denetimler gerçekleştirildi.

TÜM EKİPLER

Manavgat Anadolu Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi, Namık Karamancı Fen Lisesi ve Iraz Düriye Duran Anadolu Lisesi çevresinde Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan Tezcan gözetiminde gerçekleştirilen uygulamaya Manavgat Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği Çocuk Büro Amirliği ve Trafik Büro Amirliğine bağlı resmi ve sivil ekipler katıldı.

AMAÇ GÜVENLİ EĞİTİM

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği'nin yürüttüğü projede kapsamında ilçede bulunan okullarda güven ortamını pekiştirmek amacı ile öğrencilerin okullarına güven içinde gidip gelmelerinin sağlandığı, okula dışarıdan gelecek tehlikelerin önlendiği, öğrencileri rahatsız eden okul çevresinde bulunan şahısların uzaklaştırıldığı ve bu amaçla okul giriş çıkışlarında ekiplerin görev aldığı belirtildi. Yapılan çalışmalar sırasında okul çevresinde internet kafeler ve oyun salonlarıda denetlendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Veliler gözünüz arkada kalmasın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN