Tütüncü, 'devam' dedi

Giriş Tarihi: 2.11.2013
Belediye meclis üyeleriyle birlikte Ak Parti Kepez ilçe teşkilatına giden Başkan Hakan Tütüncü, aday adaylığı dilekçesini, İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar'a teslim etti.

ŞAHANE KEPEZ TABLOSU
Tütüncü, çok verimli bir çalışma dönemi geçirdiklerini söyledi. Bu verimli çalışma döneminde kendilerine destek veren meclis üyelerine, parti teşkilatına, İlçe Başkanı Bayraktar'a teşekkür eden Tütüncü, "Biz, birlikte ve beraber çalışmanın semeresi olarak bugün şahane bir Kepez tablosunu ortaya çıkardık" dedi.

YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Kepez'e, 4,5 yılda yapılamayacak hizmetleri kazandırdıklarının altını çizen Tütüncü, "Birlikte, beraberce çalışıldığı zaman, aynı noktaya odaklanıldığı zaman. herkes bulunduğu pozisyonun hakkını en iyi şekilde verdiği zaman ve güzel hizmetler üretme gayreti içerisinde olunduğu zaman ne kadar güzel işler ortaya konulabileceğinin aslında bir ispatını ortaya koymuş olduk. İnşallah kaldığımız yerden ekip olarak kararlılıkla, azimle yolculuğumuza devam edeceğiz. Kepez'de yapacak daha çok işimiz var. Birlik ve beraberlik içerisinde kaldığımız yerden yola devam."

BİZİ MAHÇUP ETMEDİ

Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar da "Birlikte Kepez'de güzel işler başardık. Kepez'de 41 projemiz vardı. Yasal sıkıntılardan dolayı bir tanesi hariç, 40 projemizi yaptık. 40 projenin yanında yaptığımız bir çok proje daha var. Başkanımız, 41 projenin üzerinde proje üreterek, bizi mahcup etmedi." diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tütüncü, 'devam' dedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN