Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dirim tekrar yayında

Giriş Tarihi: 3.11.2013

Tedavi Notları adıyla Arapça harflerle yayınlanan ve adı Dirim olarak değiştirilen Türkiye'nin ilk tıp dergisi, iki yıl aradan sonra yayınına devam ediyor

Cumhuriyetin ilk yıllarında Tedavi Notları adıyla Arapça harflerle yayınlanan ve zamanla adı Dirim olarak değiştirilen Türkiye'nin ilk tıp dergisi, yayın hayatına verdiği iki yıllık aradan sonra devam ediyor.

ÜÇ AYDA BİR YAYINDA
Cumhuriyetin ilk doktorlarından Dr. Makro ve Dr. Feridun Frik tarafından hazırlanıp tıp biliminin gelişmesinde önemli rol oynayan Dirim Dergisi, Dr. Feridun Frik'in torunu Erol Frik ve ortopedi firması Ortopro öncülüğünde 3 ayda bir yenilenen sayılarıyla tüm ortopedistlere ücretsiz dağıtılacak.
YENİ BİR RENK

Yayın hayatına yeniden başlayan Dirim Dergisi'nin tanıtım lanslamı Belek Su Sesi Otel'de gerçekleşti. Ünlü oyuncu Pelin Patu'nun yaptığı sunum ile yayın hayatına merhaba diyen Dirim Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmeni Prof. Dr. Nadir Şener, "Amacımız ilk günkü gibi yine vatsın hakimiyetini kırmak. Bugünün sıkıcı, yorucu, sıradan yaşam koşuşturmasında meslektaşlarımıza bir renk olmak ve yaşam coşkusunu arttırabilmektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dirim tekrar yayında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN