Kemer'in garantisiyiz

Giriş Tarihi: 16.11.2013

GATAB, Kemer bölgesindeki altyapı çalışmalarını sürdürüyor. GATAB Başkanı Yusuf Üras, Kemer'in geleceğini garanti altına almak için çalıştıklarını söyledi

GATAB tarafından, Beycik Köyü'ndeki 6 bin metrelik içme suyu hattı yenileme çalışması ve Göynük'de yürütülen 16,5 kilometrelik altyapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Tekirova Beleyesi ve GATAB Başkanı Yusuf Üras, çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldı. Kalıcı işlerin geçici rahatsızlıklarla gerçekleştirildiğini belirten Başkan Üras, GATAB'ın Kemer'in geleceğini garanti altına almak için çalıştığını söyledi.

SORUN KALMAYACAK
Üras, "Göynük beldesi'nde Mayıs ayında başlattığımız ve yaz sezonu sebebiyle ara verdiğimiz alt yapı çalışmalarını da tekrar başlattık. En kısa zamanda bu yatırımları tamamlayıp vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız. Unutulmasın ki, kalıcı işler geçici rahatsızlıklarla olur. Çalışmalarımız sonrasında bölgemizde su sıkıntısı ve kanalizasyon sorunu kalmayacak. GATAB olarak 2005'ten beri Kemer'in geleceğini garanti altına almak için çalışıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kemer'in garantisiyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN