Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuklar izcilikle buluşturuldu

Kepez Belidiye Başkanı Hakan Tütüncü, bilgi evi, çocuk meclisi, çocuk kulübü, spor okulları, masal parkı gibi çalışmaları armağan ettiği çocukları izcilikle de buluşturdu. Tütüncü eski bir izci olduğunu ifade etti

Giriş Tarihi: 17.11.2013
Kepez Belediyespor Kulübü bünyesinde, 30'u yavrukurt, 45'i oymak olmak üzere 45 kişiden oluşan izcilik branşı kuruldu. Yavrukurtlar ve oymaklar, Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, antrenörleri Ahmet Ali Akbaş ve liderleri Ahmet Tahınlı ve Fatma Akbaş ile Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

İZCİ FULARI VERDİLER
Başkanlık toplantı salonundaki kabulde bir yavrukurt Tütüncü'ye, izci fuları takdim etti. Yavrukurtların ve öğrencilerin izcilik marşı söylemesinden sonra söz alan Antrenör Akbaş, Kepez'de izcilik branşı kurulması taleplerini, Başkan Tütüncü'nün kısa bir sürede yerine getirdiği belirtti. Kepez'de yaşayanlar olarak Kepez Belediyespor'un izcisi olmaktan gurur duyduklarını söyleyen Akbaş, sağladığı imkânlardan ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiği Tütüncü'yü, önümüzdeki günlerde yapacakları bir izcilik kampına davet etti.

ESKİ BİR İZCİYİM

Eski bir izci olarak Kepez'in izcileri ile iftihar ettiğini dile getiren Başkan Tütüncü, "İzcilik, çocuklara çok güzel bir sosyal ve sportif faaliyet imkanı sağlıyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklar izcilikle buluşturuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN