Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gönüllü anneler yardım eli uzattı

Akdeniz Sevgi, Çevre ve Diyalog Derneği üyesi kadınlar, öğrenciler yararına kermes düzenledi

Giriş Tarihi: 17.11.2013
Antalya'da Akdeniz Sevgi, Çevre ve Diyalog Derneği (ASÇED) üyesi doktor, mühendis, öğretmen, memur, işçi veya ev hanımı kadınlar, öğrenciler yararına kermes düzenledi.

8 GÜN SÜRECEK

Meslekleri farklı olsa da aynı amaç için Karaalioğlu Parkı'ndaki kermeste bir araya gelen gönüllü kadınlar, Antalya'ya okumak için gelen üniversite öğrencilerine burs vermek için el emeği göz nuru hazırlanan gıda, giysi ve el işi ürünlerini satışa çıkardı. Kermesten elde edilen gelir, emanet olarak görülen üniversite öğrenciler yararına kullanılacak.

10 BİN ZİYARETÇİ

Gönüllüler tarafından 2002'de kurulan ve çeşitli kültürel, sosyal aktiviteler gerçekleştiren ASÇED'in düzenlediği kermes, Karaalioğlu Parkı Aslanlı Yol'da sekiz gün boyunca saat 10.00-19.00 arasında gerçekleşiyor. Antalya'da hizmet veren başka derneklerin de destek verdiği kermesi, yerli ve yabancı yaklaşık 10 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

NE ARARSAN VAR
Gıda ürünleri, çeyiz ve giyim eşyalarının satılacağı organizasyonda ziyaretçilere döner, tantuni, köfte, gözleme, dolma ve Türk mutfağına ait farklı lezzetler sunulacak. Pike, havlu ve yatak örtüsü gibi çeyiz ürünlerinin satılacağı kermeste, çocuk ile bay bayan giyim eşyalarının yanı sıra ayakkabı ve çanta da satılıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gönüllü anneler yardım eli uzattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN