Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tesis için destek

Giriş Tarihi: 17.11.2013

İl Özel İdaresi'ne ait tesislere talip olan MP Antalyaspor'a destek sözü İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı'dan geldi. Arı, 'Hepimizin görevi' dedi

Medical Park Antalyaspor'un Hasan Subaşı tesislerinde bulunan arazi davasının kulübün aleyhine sonuçlanması üzerine yapılan çalışmalara destek geldi. Arazi sahipleri kulübü ve takımı zarara uğratmamak için "boşaltın" uyarısında bulunmamasına karşılık Başkan Gültekin Gencer, kulübe yeni bir yer aramaya başladı. Yeni Büyükşehir yasası ile kapanacak olan İl Özel İdaresi'ne ait spor tesislerine talip olduklarını belirten Gencer'e, İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı yeşil ışık yaktı.

HERKESİN GÖREVİ OLMALI

Konuyla ilgili kendilerine resmi bir başvuru gelmediğini fakat Başkan Gencer'in açıklamalarından haberdar olduğunu belirten Arı, "O konuda bize intikal eden bir şey yok. Başkanın talebini ben de gazetelerden okudum. Özel İdare'ye ait alanı istediklerini belirtmişler ama ben henüz kimseyle görüşmedim. Ama Antalyaspor'a gereken desteği vermek Antalyalıların ve Antalyalı idarecilerin görevi olmalı" dedi.

SONUNA KADAR DESTEKÇİYİM

Antalyaspor'un resmi bir başvuru yapması halinde İl Genel Meclisi Başkanı olarak gereken desteği sağlayacağını ifade eden Arı, "O alan spor alanı olarak geçiyorsa ve başka amaçla kullanılamayacaksa tabi ki biz orayı Antalyaspor'a kazandırma görevinde oluruz. Benim şahsi düşüncem Antalyaspor, Antalya'nın gururudur. Antalya'nın gururu olan bir kulübe sahip çıkmak benim başlıca görevim. Antalyalı yerel yönetimlerin de görevi olmalı. Bu noktada bana düşen bir görev olursa sonuna kadar destekçi olurum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tesis için destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN