Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Faber, Expo'ya danışman oldu

Tüm Expo'lara onay veren iki kuruluştan birisi olan Uluslararası Bahçe Bitkileri Birliği'nin eski Başkanı Faber, EXPO Antalya'da danışman olarak çalışacak

Giriş Tarihi: 20.11.2013
Türkiye'de ilk kez düzenlenecek olan Expo alanında çalışmalar devam ederken, uluslararası anlamda çalışmalara katkı sunacak önemli bir isim Expo 2016 Antalya'da danışman olarak göreve başladı.

SÖZLEŞME İMZALADI

Botanik Expo'lara onay veren iki kuruluştan birisi olan Uluslararası Bahçe Bitkileri Üreticileri Birliği'nin (AIPH) 2003-2012 yılları arasında başkanlığını yürüten Doeke Faber ile sözleşmeyi Expo 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay imzaladı.

FİKİRLERİ ÇOK ÖNEMLİ

Faber'in ailenin bir üyesi olduğunu belirten Genel Sekreter Gülay, "Botanik Expo'lar konusunda çok deneyimli bir isim artık aramızda. Onun fikirleri bizim için çok önemli. Doeke Faber'in gerek uluslararası alandaki tanıtım çalışmalarında, gerekse alanda yapılacak çalışmalarda tecrübelerinden yararlanacağız. Kendisine EXPO 2016 Antalya ailesine katıldığı için teşekkür ediyorum" dedi.

PROJEYİ ÇOK BEĞENDİ

Antalya'da olmaktan ve Türkiye'nin ilk Expo'sunda görev almaktan mutlu olduğunu belirten Faber ise projeyi incelediğini ve çok beğendiğini, EXPO 2016 Antalya'da görev almanın kendisine büyük onur verdiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Faber, Expo'ya danışman oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN