Başkan Çolak mola vermiyor

Hatay'ın Hassa ilçesine bağlı Aktepe beldesinde belediye hizmetleri, Başkan Selahattin Çolak yönetiminde aralıksız bir şekilde sürüyor

Giriş Tarihi: 26.11.2013
Hatay'ın önemli yerleşim alanlarından, Hassa ilçesine bağlı Aktepe beldesi, belediye hizmetleri sayesinde her geçen gün daha farklı bir görünüme, daha modern bir yaşama kavuşuyor. Belediye Başkan Selahattin Çolak ve ekibi, Aktepelilerin yaşam kalitesini yükseltmek için yoğun bir mesai harcıyor. Çolak ve belediye personelinin çalışmaları, belde halkı tarafından ilgiyle takip ediliyor.

MODERNİZASYON ÇALIŞMALARI

Aktepe beldesinde belediye ekipleri son dönemde, imar planı içinde bulunan ve asfalt olmayan yollara yoğunlaşmış durumda. Ekipler, asfaltsız yollar ve stabilize yollarda çalışmalarını mola vermeden devam ettiriyor. Bu zorlu çabanın yanı sıra Aktepe Belediyesi ekipleri, belde sınırları içinde bulunan çocuk parklarını genişletmeyi ve modernize etmeyi de sürdürüyor. Böylece Aktepe'nin minik sakinlerine daha fazla ve daha sağlıklı oyun alanları oluşturulması amaçlanıyor.

KALDIRIMLAR VE YOLLAR

Aktepe Belediyesi'nin bir başka üzerinde durduğu konu ise kaldırım yapımı ve yol genişletme çalışmaları. Belediye ekipleri, Başkan Selatattin Çolak'ın yönetiminde bir yandan belde sınırları içinde yeni kaldırımlar oluştururken, diğer yandan yetersiz kalan yerlerde yolları genişleterek trafiği rahatlatıyor. Belediyenin kaldırım ve yol çalışmaları, şehir hayatını kolaylaştırmanın yanı sıra estetik olarak da daha güzel bir görünüm oluşmasını sağlıyor.

İKİ BÜYÜK PROJE VAR
Yoğun bir mesai programı izleyen Aktepe Belediyesi'nin hazırlığını yaptığı büyük projeler de var. Bunlardan biri Atıksu Arıtma Tesisi, diğeri ise Kanalizasyon Projesi. Başkan Selahattin Çolak ve belediye yetkilileri, bununla ilgili çalışmaları gün gün takip ediyor. Başkan Selahattin Çolak "Değerli Aktepe halkına yapabileceğimiz hizmetin en iyisini yapmaya ve daha yaşanabilir bir Aktepe oluşturmaya çalışıyoruz. Bunun için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz" dedi.

DAHA GÜZEL BİR AKTEPE
Çalışmalarında mesai kavramı gözetmediklerini, ellerindeki imkanları sonuna kadar kullanarak hizmet üretmeye çalıştıklarını anlatan Başkan Selahattin Çolak sözlerini şöyle sürdürdü: "Aktepeliler hizmetin en iyisini hak ediyor. Biz de imkanlarımız çerçevesinde bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın desteği, personelimizin özverisi ve alın teriyle Aktepeyi daha güzel bir yer haline getirmek için çaba gösteriyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çolak mola vermiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN