Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kongre Bürosu tanıtım atağında

Giriş Tarihi: 26.11.2013
Antalya Kongre Bürosu (ACB), 2014 yılında Antalya'nın evsahipliği yapacağı ICCA Kongresi öncesi tanıtım atağını sürdürüyor. ACB Yönetimi, son olarak İspanya'da gerçekleşen EIBTM Barselona Turizm Fuarı'na katıldı.

GÖZLER ANTALYA'DA

Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı ve Antalya Kongre Bürosu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nizamettin Şen, 26. yılını kutlayan EIBTM Barselona Fuarı'na dünyanın her yerinden bin 500'ün üzerinde sektör profesyoneli ve 3 binin üzerinde firmanın katıldığını, 2014 yılında yapılacak dev organizasyon nedeniyle tüm gözlerin Antalya'da olduğunu söyledi.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Antalya ve ICCA kongresi ile ilgili etkili bir tanıtım gerçekleştirdiklerini belirten Şen, "Barselona Turizm Fuarı'na bu yıl da katıldık. Antalya'nın kongre ve toplantı sektöründe ki gelişimini MICE profesyonelleri ile paylaştık. Antalya'nın kitle turizminin yanı sıra, kongre ve toplantı turizmi potansiyelini ve bölgenin yeterli donanıma sahip olduğunu ziyaretçilere anlattık. Özellikle 53. ICCA Genel Kurulu'nun 2014'de Antalya'da gerçekleşeceğinin duyurusunu vurguladık" dedi. ACB, her yıl olduğu gibi bu yıl da Meeting & Incentive Planner Guide 2014 hazırlığını yetiştirdi, fuar süresince ziyaretçilerine Meeting & Incentive Planner Guide 2014 DVD ve tanıtım materyallerinin dağıtımını sağladı. ACB tarafından hazırlanan Antalya tanıtım filminde, EXPO 2016 Antalya vurgusu yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kongre Bürosu tanıtım atağında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN