Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğrenciye burs gecesi

Antalya'da yaşayan Diyarbakırlılar, burs verdikleri öğrenci sayısını arttırabilmek amacıyla Lara Limak Otel'de gece düzenledi. Geceye 30'u burslu öğrenci olmak üzere 650 kişi geldi

Giriş Tarihi: 30.11.2013
Diyarbakır Tanıtma, Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Antalya Şubesi (DİTAV), yüksek öğrenim öğrencilerine burs verebilmek için Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir'in katkıları ile Lara Limak Hotel'de düzenlenen gecede bir araya geldi. Geceye vakıftan burs alan 30 öğrenci ile 650 kişilik seçkin davetli grubu katıldı. Gecenin gelirinin tamamının yüksek öğrenim öğrencilerine burs fonu olarak kullanılacağı bildirildi.

ÖNEMLİ İSİMLER
Vakıfın kurucularından TBMM eski Başkanı Hikmet Çetin, Ak Parti İstanbul Milletvekili A. Kadir Aksu, Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, siyasi partilerin temsilcileri, Antalya'da yaşayan Diyarbakırlılar ve Türkiye'nin dört bir yerinden gelen davetliler, Bedri Ayseli'nin söylediği türküler eşliğinde eğlendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrenciye burs gecesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN