Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Patronların beklentisi

Giriş Tarihi: 30.11.2013
30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi Isparta'nın en büyük meslek kuruluşu Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Başkanı Şükrü Başdeğirmen, yeni dönemde iş dünyasının belediye yönetiminden beklentilerini açıkladı.

İŞARET ETMİYORUZ
Başdeğirmen, kim belediye başkan adayı olursa olsun, Isparta'yı daha iyi yere taşıyacak düşünceyle çalışabilecek bir belediye başkanı istediklerini söyledi. ITSO Başkanı Başdeğirmen, "Kimseyi işaret etmiyoruz. Çok adaylı bir seçime gidiyoruz. Bu Isparta'ya hizmet etme aşkının çok olduğunu gösteriyor. İçlerinde biri Isparta'ya hizmet edecektir. Ispartalı olarak ilimizi daha iyi yere getirecek ekonomisi sağlam, problemsiz bir şehre ihtiyacımız var. Bakıyoruz 30 yıl önceki caddelerimiz sokaklarımız aynı. Ancak şimdi ne zamanki araç sayısı ne de nüfusumuz aynı.Üç ana arterimiz var. 30 sene öncede üç ana arterimiz vardı" dedi.

BİZİM DE FİKRİMİZ VAR

Başdeğirmen iş dünyasının Isparta'nın sorunları bilen, halkla iç içe, istişare içinde ve diyaloga açık bir belediye başkanı beklentisi içinde olduğunu belirterek, "Belediye başkanı ilin yaşam kalitesini artıracak kişidir. Bizim de belediye başkan adaylarına yön verebileceğimiz fikirlerimiz var. Bize sorulmadan yapmamız gereken görevlerimiz de var" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Patronların beklentisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN