Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir lösemili Mustafa'yı sevindirdi

Giriş Tarihi: 1.12.2013

Antalya Büyükşehir Belediyesi ikinci kez ilik nakli ameliyatına girecek olan Mustafa'ya çocuk oda takımı ve soba gönderdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Yardım Merkezi, hayırsever vatandaşlar tarafından bağışlanan ikinci el eşyaların yanı sıra Boğaçayı atölyelerinde ürettiği mobilyalarla da ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyor. Büyükşehir Belediyesi son olarak 6 yaşında hayata tutunmaya çalışan lösemi hastası Mustafa Mert'in yüzünü güldürdü.

BAŞVURDU

Afyonkarahisar'dan evlatlarının tedavisi için Antalya'ya yerleşen Mehmet ve Fatma Keçili çiftinin Büyükşehir Belediyesi'ne başvurusu sonucu sosyal hizmet uzmanlarınca hazırlanan inceleme raporunu okuyan Başkan Akaydın, 6 yaşındaki lösemi hastası adaşı Mustafa Mert'e yardım elini uzattı. Akaydın, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı yetkililerine talimat vererek, küçük Mustafa'ya Boğaçayı Atölyeleri'nde üretimi yapılan çocuk oda takımı ile odun sobası gönderdi. Tablet bilgisayar sözü verdi. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım merkezinden ürünleri teslim alan iki çocuk annesi Fatma Keçili yetkililere teşekkür etti.

TEŞEKKÜR
Gönderilen eşyalara ihtiyacı olduğunu belirten Fatma Keçili, "Mustafa'ya iki hafta sonra Amerika'dan gelecek ilik ameliyatla nakledilecek. Önceki nakilde ameliyat başarılı geçmesine rağmen doku uyuşmadı. Umarım nakil başarılı geçer. Başkanımızın bu hediyeleri oğlumu çok sevindirdi" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir lösemili Mustafa'yı sevindirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN