Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turizm ödülleri hazırlığı

Giriş Tarihi: 1.12.2013

POYD yönetimi bu yıl 4'üncüsü düzenlenecek olan Quality Management 2013 ödül töreni ve gala gecesinin tanıtımı amacıyla toplantı düzenledi

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği'nin (POYD) resmi yayın organı olan GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenecek olan Quality Management 2013 Ödül Töreni ve gala gecesinin tanıtım toplantısı Mardan Palace Otel'de yapıldı. Toplantıda POYD Başkanı Ali Kızıldağ ve POYD Genel Sekreteri Selçuk Meral törenle ilgili bilgiler aktardı.

SAHNEDE BURCU GÜNEŞ

POYD Başkanı Kızıldağ derneğin kurumsallaşması yolunda önemli çalışmalara imza attıklarını belirterek, "POYD olarak 6 senedir organize ettiğimiz ve profesyonellerle bir arada keyifli vakit geçirdiğimiz büyük sezon galasını bu yıl da gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu heyecanımızın bir sebebi de güçlü sesi ile Burcu Güneş'in sahne alacak olmasıdır. Umuyorum ki turizm sektörü ve profesyonelleri büyük sezon galamızda sezonu muhteşem bir gece ile sonlandıracaktır" dedi.

40 KATEGORİ

POYD Genel Sekreteri ve GM Dergisi İmtiyaz Sahibi Selçuk Meral oylama ilgili bilgiler verdi. İki aşamalı gerçekleşecek oylama sistemi ile gerçekleşen ödül törenin birinci oylamasının 30 Kasım'da sona erdiğini, bugün başlayan ikinci oylamaya geçen adayların 10 Aralık tarihine kadar yarışacağını belirtti. Son elemelerin POYD Yönetim Kurulu üyeleri tarafından yapılacağını söyleyen Meral, oylamanın devam ettiğini ve 16 ana, 40 alt kategoride ödül verileceğini bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turizm ödülleri hazırlığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN