Arınç'ın Antalya ziyareti

Başbakan Yardımcısı Arınç, özel ziyaretler ve nişan nikah törenleri için Antalya'ya geldi. Arınç temelini attığı OFM Hastanesi'ni de ziyaret etti

Giriş Tarihi: 9.12.2013
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Antalya ve Alanya'da bir dizi özel ziyarette bulundu. Kente gelişinde önce temel atma törenine de katıldığı OFM Hastanesi'ni ziyaret eden Arınç, sağlık alanındaki dönüşümün Türkiye'nin yüz akı olduğunu belirterek, "Bugün hem devlet hem de özel hastanelerimiz kalite noktasında birbirleriyle yarışıyor" dedi.

TEMELİNİ ATMIŞTI

Arınç, iki yıl önce temelini attıkları hastanenin bir yıl önce faaliyete geçtiğini hatırlattı. Hastaneyi açıldıktan sonra durumunun ne olduğunu görmek için ziyaret ettiğini kaydeden Arınç, " Hastane yönetimi ile görüştüm. Hastane hakkında bana bilgi verdiler. Hasta ve doktorlarla ilgili bilgi aldım. Antalya'ya yakışan güzel bir hastane oldu" dedi. Arınç, daha sonra Alanya'da anne tarafından iki akrabasının nişan ve nikah törenine katıldı. Anne tarafından akrabası Hatice Özbudak'ın oğlu Muammer Özbudak ile Zeliha Özpelit'in aile arasında düzenlenen nişan törenine katılan Arınç, dün de merhum dayısı Necati Yönet'in oğlu Kutlay Yönet ile Saniye Oğuz'un nikahında yer aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arınç'ın Antalya ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN