Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ulus'ta kaldırım işgali

Giriş Tarihi: 11.12.2013
VEHBİ YILDIRIM (EMEKLİ)
Ulus Mahallesi'nde çok ciddi boyutta bir kaldırım işgali var. Esnafa mal getiren araçlar, park eden otomobiller, esnafların tezgahları vatandaşa yürüyecek yol bırakmıyor.

TAKSİCİ SIKINTISI
Özellikle taksiciler araçlarını her yerden görünebilsin diye çok biçimsiz park ediyorlar. Yolu engelliyor, kaldırımları işgal ediyor. Kendisi dışında hiçbir şeyi umursamıyorlar. Ayrıca mahallede bulunan birahanelerin disiplin altına alınması gerekiyor.

İBRAHİM İŞLEYEN (EMEKLİ)
Trafik ışıkları yetersiz
Antalya'nın işlek caddelerindeki trafik ışıkları yetersiz. Karşı kaldırımdaki müşteri dükkanıma gelmek için bin türlü badire atlatıyor. Ayrıca ücretli otopark uygulaması başlatıldı. Bu uygulama işleri daha da karıştırdı. Dükkanlarımıza gelen yollar araçlar tarafından kapatılmaya başlandı.

MEHMET ALİ BERBEROĞLU (ESNAF)
Alt geçitler yapılmalı
Antalya'da çok ciddi bir trafik sorunu var. Yeni yollar yapılmadığı takdirde bu sorunun katlanarak devam edeceğini düşünüyorum. Yol ve alt yapı eksikliği var. Alt geçitler Antalya için büyük bir şans ama artık onlar da yetersiz kalmaya başladı. Yeni alt geçitlerin yapılması gerekiyor.

LEYLA ÖZDEMİR (EV KADINI)
Parklar güvenli değil
Siteler Mahallesi'ndeki parklarda güvenlik var ama yine de güvende değiliz. Çünkü onların da canı tehlikede. Parklar içki içenlerden geçilmiyor. Tinerciler var. Yetkililer bununla ilgilenmiyor. Belediyeler bununla ilgilense halk da yardımcı olur. Gündüz dahi parkta içki içenlerle karşılaşmak mümkün.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ulus'ta kaldırım işgali
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN