Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayırlı taraftar

Giriş Tarihi: 12.12.2013

Iğdır'daki öğrenciler ve çocuklar için giysi yardımı kampanyası başlatan taraftar, G. Birliği maçında üzerlerindeki kıyafetleri tribünlerden sahaya atacak

Medical Park Antalyaspor'un taraftar grupları Iğdır'daki öğrenciler ve çocuklar için başlattıkları giysi yardımı kampanyasına tüm kentin dikkatini çekmek için Gençlerbirliği maçında tribünde etkinlik yapacak. Taraftar grupları, Iğdır'a gönderecekleri giysileri Gençlerbirliği maçında yanlarında getirecek ve karşılaşmanın 7. dakikasında bu giysileri tribünden atarak duyarlılık çağrısı yapacak. Kırmızı-beyazlılar taraftarlar böylece Iğdır'daki çocuklar için hem Antalya'nın, hem de tüm spor kamuoyunun dikkatini çekmeye çalışacak.

GİYSİLER TOPLANIYOR

Taraftar gruplarının bir hafta önce başlattığı kampanya devam ediyor. Iğdır'daki öğrenciler ve çocuklar için vatandaşların verdiği giysiler Grup 1966 ve 07 Gençlik gruplarının dernek merkezlerinde toplanıyor. Grup liderleri, Gençlerbirliği maçında taraftarların üzerlerindeki giysi ve kaşkolleri tribünden atarak Iğdır'da binlerce öğrenci ve çocuğun üşüdüğüne dikkat çekeceklerini, böylece giysi toplama kampanyası için tüm kente duyarlılık mesajı vereceklerini belirtti. Toplanan giysiler, Gençlerbirliği maçından sonra Iğdır'a gönderilmeye başlanacak.

İSİMLER MASADA
İstanbul'dan dönen MP Antalyaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, dün günün büyük bölümünü kulüp binasında transfer çalışmalarında durum değerlendirmesi yaparak geçirdi. Aybaba, Başkan Gültekin Gencer ile görüştükten sonra scout antrenörlerinin de katıldığı bir toplantı yaptı. Scout antrenörleri ile yapılan toplantıda PTT 1. Lig, 2. Lig ve Almanya'dan transfer edilmesi düşünülen genç futbolcuların durumları görüşüldü. Bu arada Beşiktaşlı yöneticiler de Mehmet Akgün'ü Antalyaspor'a verebileceklerini bildirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayırlı taraftar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN