İşadamları TÜÇİAD'ın Genel Merkezi'ni taşıdı

TÜÇİAD Başkanı Koçak, 10 yıldır Ankara'da hizmet verdiklerini bundan sonra da Antalya'da sürdüreceklerini ifade etti

Giriş Tarihi: 15.12.2013
Türkiye Çin Halk Cumhuriyeti İşadamları Dostluk ve Dayanışma Derneği (Tüçiad), genel merkezini Ankara'dan Antalya'ya taşıdı. Taşınma haberi Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nde (AGC) düzenlenen basın toplantısında Tüçiad Genel Başkanı Kemal Koçak, Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Ruhi Alpagot ve yönetim kurulu üyeleri tarafından duyuruldu..

MERKEZ 10 YILDIR ANKARA'DA
Koçak, yaklaşık 10 yıldır Ankara'da hizmet veren Tüçiad'da, olağan genel kurulda alınan karar sonucu yeniden yapılanmaya gidildiğini belirterek, bu kapsamda eski şubelerin kapatılmasına, yeniden şubeler açılmasına ve genel merkezin Antalya'ya taşınmasına karar verildiğini anlattı.

İPEK YOLU CANLANDIRILICAK
Çin' den ucuz ve kalitesiz mal girişleri nedeniyle yaşanan kötü gidişi hatırlatan ve bunu engellemek gerektiğini ifade eden Koçak, Çin ve Türkiye'deki işadamlarını örgütleyerek kötü imajı olumluya çevirmek, eski İpek Yolu'nu canlandırıp ortak kazanç oluşturmak amacıyla faaliyetlerde bulunduklarını söyledi. Merkezin Antalya'ya taşınmasının nedenine değinen Koçak, "Çinli heyetler, Türkiye'nin kültür ve turizm başkenti Antalya'yı yoğun olarak ziyaret ediyor. Antalya şubesinin en başarılı şube olmasına atfen genel merkezi Antalya'ya taşıdık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşadamları TÜÇİAD'ın Genel Merkezi'ni taşıdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN