Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Isparta'da temizlik zayıf

Giriş Tarihi: 17.12.2013
ÖMER CAN ARABACI (ESNAF)
Isparta'da çevre temizliği açısından çok sıkıntılı bir durum var. Belediye cadde ve sokakları doğru dürüst temizlemiyor. Öyle ki bazı caddelerde pislik ve çöp yığınları oluşuyor.

SOSYAL YAŞAM

Ayrıca Isparta'da sosyal yaşam da çok yetersiz. Kültür ve sanat etkinlikleri yok. Hayat akşamları bitiyor. 23.30'dan sonra müzik dinlenecek hiçbir yer yok. Başka kentlerde bu 02.00- 03.00'e kadar sürüyor. Kimseye rahatsızlık vermeden eğlence kültürü yerleştirilmeli.

BERFU HALİSDEMİR (ÖĞRENCİ)
Isparta'da gece zehir soluyoruz
Üniversite öğrencisiyim. Isparta'ya yeni geldim. Geçirdiğim ilk kış. Hava kirliliği tam bir felâket. Nefes alamıyorum. Özellikle 18.00'den sonra zehir çöküyor. Eve gidince üzerimiz is kokuyor. Hayal kırıklığına uğradım.

ÖMER ÇAKMAKOĞLU (EMEKLİ)
İnsanlar arası ilişkiler zayıf

Emekliyim. Isparta'ya yeni taşındım. Gözlemlediğim kadarıyla Isparta'da insanların birbirleri ile ilişkileri zayıf. Kimse komşusunun sıkıntısına, derdine koşmuyor. Çok üzüntü verici bir durum bu. Böyle olmamalı.

CAN TUNÇ (ESNAF)
İçkili mekânlar çok fazla arttı
Isparta'da içkili mekânların sayısının artmasından rahatsızım. Bunun yanında elektrik kesintileri çok oluyor. Şehirde ciddi bir otopark sıkıntısı var. Hava kirliliği desen inanılmaz boyutta. Buna bir çözüm bulmaları lazım.

MUSA ÖZDEMİR (ÖĞRENCİ)
Yöneticiler hiç çözüm üretmiyor
Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi, 20 yıldır inşaat halinde. Artık bitirilsin. Ticaret alanları çok. Her geçen gün de yenileri açılıyor. Ama yaşam alanı yok. Kültür yok, sanat yok. Şehirde ciddi bir trafik keşmekeşliği yaşanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Isparta'da temizlik zayıf
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN