Polis müdürleri yer değiştirdi

Giriş Tarihi: 19.12.2013
Antalya Emniyet Müdürlüğü'nde iki haftada KOM, İstihbarat ve Asayiş şube müdürleri değişti. Emniyetin kilit noktaları olarak bilinen 3 şube müdürü ile birlikte bazı yardımcıları görevden alınıp şehir dışına tayin edildi. İl dışı tayin edilmeyenler ise pasif görevlere atandı. İlk atama istihbaratta gerçekleşti. Antalya'ya 4 ay önce Kastamonu'dan tayin edilen İstihbarat Şube Müdürü Hakan Işılak, bu görevinden alınarak başka bir ile tayin edildi.

SENESİ DOLMADAN DEĞİŞTİ

Antalya'ya 6 ay önce Şanlıurfa'dan atanan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürü Şuayip Ünal da bir hafta önce mevcut görevinden alındı. Ancak yeni görev yeri kendisine bildirilmedi. Temmuz 2011'den bu yana Asayiş Şube Müdürlüğü görevini yürüten Nurullah Güler ise Interpol Antalya Masası Müdürlüğü'nde görevlendirildi.

İL DIŞINDAN ATANDI
İstihbarat Şube Müdürü Hakan Işılak'ın yerine, Yalova İstihbarat Şube Müdürü Tuncel Kömürcü, KOM Şube Müdürü Şuayip Ünal'ın yerine Manisa KOM Müdürü Recep Kara ve Asayiş Şube Müdürü Nurullah Güler'in yerine de Kemer İlçe Emniyet Müdürü Kadir Yıldız atandı.

SAĞLAM GİDEBİLİR

Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam'ın da ilk emniyet müdürleri kararnamesi ile merkeze alınacağı öne sürüldü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis müdürleri yer değiştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN