Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hacısüleyman AKTOB Başkanı

Giriş Tarihi: 23.12.2013

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) genel kurul toplantısının sonunda başkanlığa Hacısüleyman seçildi

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği'nin (AKTOB) genel kurulu Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı'nın da katılımıyla, Concorde De Luxe Resort Otel'de gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen seçim sonunda Aktob başkanlığına Yusuf Hacısüleyman getirildi. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, genel kurulda yaptığı konuşmada, Yunanistan ve Meksika'nın turizm bakanıyla bir araya geldiği görüşmelerde Antalya'dan bahsettiğini ve kentle gurur duyduğunu anlattı. Arıcı, turizm alanına yapılan yardımların daha da arttırılması gerektiğini belirterek, sektörü desteklemenin kamunun bir görevi olduğuna işaret etti. Antalya'ya gelen turist sayısını 2018'de 18 milyona çıkarmayı hedeflediklerine değinen Arıcı, "Bunu hep beraber yapacağız. Yeni seçilecek arkadaşlara da başarılar diliyorum. Kültür ve Turizm Baklanlığı olarak kapımız her zaman size açıktır" dedi.

BAŞARILI YÖNETTİK

AKTOB Başkanı Sururi Çorabatır da aldıkları mirası iyi değerlendirdiklerini, yorulmalarına rağmen çıtayı hiç düşürmediklerini kaydetti. Antalya ve Akdeniz olarak AKTOB'u belirli bir çizgiye oturttuklarını anlatan Çorabatır, "AKTOB'u başarılı bir şekilde yönettiğimizi düşünüyorum" dedi.

YENİ YÖNETİM

Olağan genel kurulda 100'ün üzerinde delege oy kullandı. Tek listeyle gidilen seçimde Yusuf Hacısüleyman, AKTOB'un yeni yönetim kurulu başkanı seçildi. Yönetim kurulu ise Erkan Yağcı, Erdal Tontu, Yeliz Gül Ege, Kaan Kaşif Kavaloğlu, Ece Tonbul Kilit, Aslı Ulukapı, Tolga Cömertoğlu, Nihat Vural, Adnan Soyaslan, Mehmet Tünbül, Zafer Alkaya, Emir Demirci, Selçuk Akıltopu, Ahmet Çevik'ten oluştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hacısüleyman AKTOB Başkanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN