Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ITSO 2023'e stratejik belge ile hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 25.12.2013
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO), Isparta'nın sürdürülebilir kalkınması adına projeler üretiyor. ITSO'nun Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı 2013 Yılı Doğrudan Faaliyet Mali Desteği kapsamında desteklenen 'Isparta'nın Sektörel Görünüm Raporu ve 2023 Strateji Belgesi'nin Hazırlanması' projesine başlandı. Projenin tanıtımı için yapılan toplantıda ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve ITSO Genel Sekreteri Erkan Ayan proje hakkında bilgiler sundu.

10 YILLIK GELECEK

ITSO Başkanı Başdeğirmen, "Isparta'nın 10 yıllık kalkınma planını hazırlıyoruz. Öncelikle tüm sektörlerimizin fotoğrafını çekeceğiz ve bu fotoğrafı geleceğe nasıl taşıyacağımıza dair 10 yıllık bir sürdürülebilir kalkınma planı hazırlayacağız. Bu kalkınma planı uygulanabilir olacak ve eylem planları ile yaptığımız tüm çalışmalara yön verecek nitelikte olacak. Bu bakımdan, bu proje sadece ITSO'nun projesi değil tüm Isparta'nın projesidir. Tüm sektör temsilcilerimizin ilgili tüm kurum ve kuruluşlarımızın desteğini bekliyoruz" dedi. Muhsin TUFAN / ISPARTA

SİNERJİ TOPLANTILARI
Projede, Isparta'da öne çıkan sektörler ve gelişmeye açık sektörlerin temsilcileriyle 16 farklı sinerji toplantısı yapılacak ve Isparta sektörel görünüm raporu hazırlanacak. Ocak 2014'te geniş katılımlı çalıştayla Isparta Ekonomisi 2023 Strateji Belgesi ortaya çıkarılacak. Proje ile hazırlanacak yayının yerel aktörlere 10 yıllık strateji geliştirmeleri aşamasında kılavuz olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ITSO 2023'e stratejik belge ile hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN