Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hastane yeni yıla girdi

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde yeni yıl kutlaması yapıldı. Rertör'ünde katıldığı kutlamada doktorlarının sunduğu müzik dinletisi beğeni kazandı

Giriş Tarihi: 30.12.2013
Adını son dönemde yaptığı başarılı nakillerle duyuran Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi'nde öğretim üyeleri, hemşireler, idari kadro ve bazı hastaların katılımıyla yeni yıl kutlaması düzenlendi. H Blok Atrium'da gerçekleştirilen kutlamaya, AÜ Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe, AÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Geçici, AÜ Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Murat Turhan Tıp Fakültesi öğretim üyeleri ve hastalar katıldı.

PLAKET VE ÇİÇEK VERİLDİ

AÜ Rektörü Prof.Dr. İsrafil Kurtcephe bir yılı daha geride bıraktıklarını belirterek, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nin ırkı, mezhebi ne olursa olsun her insana hizmet götürme yarışı içinde olduğunu belirtti. Rektör Kurtcephe, "Dünyanın sayılı kurumlarından biri haline geldik. Biz bir ekibiz. Başarı hiçbir zaman ferdi gayretlerle gelmez. Ekip çalışması ile başarı gelir. AÜ bunu başarmış, Türkiye'de rol model olmuş, dünyada adını duyurmuş, güzel bir rol modeldir. 2014 yılında da 2013 yılında gelen başarı ve güzellikler gelsin" dedi. AÜ Hastanesi öğretim üyeleri ve personellerinden oluşan koro müzik dinletisi sundu. Ardından Rektör Prof. Dr. Kurtcephe, fakülte dekanları yeni yıl pastasını kesti, koro üyelerine çiçek ve plaket verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hastane yeni yıla girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN