Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üçgen'de otopark sorun

Giriş Tarihi: 1.1.2014
SERDAR KABAK (MAĞAZA SAHİBİ)
Kızılsaray ve Üçgen Mahallesi esnafı olarak otopark sorunu yaşıyoruz. Özellikle cuma günleri burada çok aşırı bir araç yoğunluğu oluyor pazar yüzünden. Hemen her yere araç park ediyorlar.

HER YERDE ARAÇ VAR

Park eden araçlar yüzünden trafik sıkışıyor, işlerimiz aksıyor. İster istemez kazalar yaşanıyor. Vatandaş esnafı düşünmüyor. Aracını bırakıp gidiyor. Buraya mal getiremiyoruz. Trafik ekipleri de pek uğramı- yor. Belediyelerden çözüm bekliyoruz.

ORHAN BİLGİN (EMEKLİ)
Parkımız yok
Güvenlik Mahallesi'nde ailemizle birlikte gidebileceğimiz bir tek park yok. Çocuklarımızı parka götüremiyoruz. Oyun alanları yok, binaların arasında sıkışıp kaldılar. Mahallemize hizmet yeterli seviyede ulaşmıyor, bakım yok. İlk isteğimiz mahallemize bir park yapılması. Antalya'nın en merkezi yerindeyiz ama hizmet alamıyoruz. Hizmet yok ama seçim zamanı gelip oy istemesini biliyorlar.

AYHAN YILDIRIM (KUAFÖR)
Yollar köstebek yuvası
Güvenlik Mahallesi'nde oturuyorum. Mahallemizde çocuklarımızın oynayabileceği bir park yok. Ayrıca kaldırımlarımız düzenli değil ve sokaklarda ve ışıklandırmalarda problemler var. Caddeler köstebek yuvası var. Muratpaşa Belediyesi hiçbir işlem yapmıyor. Sadece göz önünde olan yerlere hizmet gidiyor, makyaj yapıyorlar. Şu anki mevcut durumdan memnun değiliz.

EMİNE KÜÇÜKÇAKICI (ŞİRKET GÖREVLİSİ)
Otobüsümüz yok
Ünsal Mahallesi'nde oturuyorum. Şehir merkezinden mahallemize tek bir otobüs gidiyor. Otobüs durağından evlerimize yüzlerce metre yürümek zorunda kalıyoruz. Bizleri raylı sisteme yönlendirmek için seferleri kaldırdılar fakat raylı sistem ile evlerimiz arasında yaklaşık 2.5 kilometre var. Kış günü o kadar yolu nasıl yürüyelim? Ulaşıma çözüm bulacakları yerde bizleri daha da mağdur ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üçgen'de otopark sorun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN