Çocuklara yardım için denize girdiler

Fethiye'de yaşayan yerleşik yabancı uyruklu vatandaşlar, yardıma muhtaç çocuklar ve hayvanlara destek olmak için geleneksel denize girme etkinliğini bu yıl da devam ettirdi

Giriş Tarihi: 3.1.2014
Fethiye'de yerleşik yaşayan yabancılar, yeni yılın ilk gününde yardıma muhtaç çocuklar ve hayvanlara destek olmak için denize girdi. Giydikleri renkli kostümlerle Çalış Plajı'nda bir araya gelen çoğu İngiliz uyruklu yabancı, el ele tutuşup denize koşarak hem yeni yılı kutladı hem de yardıma muhtaç Türk çocukları ve hayvanlara destek için yarım saat boyunca denizde yüzdü. Çalış Çocuklara Yardım Derneği organizasyonu için bir araya gelen yabancılar, yardıma muhtaç çocuklar, engelli çocuklar ve hayvanlar için bağış topladı.

HEDİYE PAKETLERİ

Hediye paketi karakterlerinin yanı sıra çok değişik kıyafetlerle 7 turist saat koşarak denize girdi. Renkli kıyafetleri ile el ele tutuşup toplandıkları alandan kumsala inen 7 yerleşik yabancı deniz kıyısına kadar çığlıklar arasında yürüdü. Yerleşik yabancı uyruklular denize birbirlerine su atarak organizasyonu eğlenceye çevirdi. Vatandaşlar bu anı telefonları ile görüntüledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklara yardım için denize girdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN