Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlçeyi ihracatla tanıştıracaklar

Giriş Tarihi: 21.1.2014
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), ilçede, dış ticaret bilincini oluşturmak için 'Dış Ticarete İlk Adım Sertifika Programı' düzenleyecek. MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, 4-7 Şubat tarihlerinde 4 günlük Dış Ticarete İlk Adım Sertifika Programı düzenleyeceklerini söyledi.

SERTİFİKA VERİLECEK

Programı tamamlayanlara 'Marmara SPS Academy' onaylı sertifika verileceğini belirten Boztaş, uygulamalı ve teorik aşamalardan oluşan eğitimlerin Dr. Murat K. Bezirci ve Doç. Dr. Ayşegül Oğuz tarafından gerçekleştirileceğini kaydetti. Hedeflerinin hiç ihracat yapmamış işletmelerin ihracata yönlendirilmesi için gerekli olan bilgi ve becerinin kazandırılması olduğunu aktaran Boztaş, ayrıca halihazırda ihracat yapmakta olan işletmelerin de dış ticaret bilgilerini güncelleyerek yürüttükleri operasyonlarda zamandan ve paradan tasarruf etmelerini sağlamak olduğunu söyledi.

SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRİYORUZ

Manavgat'ı ihracatla tanıştıracaklarına söz verdiklerini hatırlatan Boztaş, 2013 Kasım ayında gerçekleştirdikleri 'Merhaba Dünya' buluşmasından sonra bu eğitimle bu sözü yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlçeyi ihracatla tanıştıracaklar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN