Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GATAB kapanmayacak

Giriş Tarihi: 1.2.2014

Ak Parti'nin Kemer Başkan adayı tanıtımı ile Aslanbucak seçim ofisi açılış yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Türel, GATAB'ın kapanmayacağı müjdesini verdi

AK Parti Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras'ın aday tanıtım toplantısı ve seçim ofisi açılış töreni, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.

COŞKULU KARŞILAMA

Ak Parti Aslanbucak Seçim Ofisi'nin de açılışının yapıldığı etkinlik öncesinde Yusuf Üras, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel ve Ak Parti protokolünü Beldibi mevkindeki tünellerde yüzlerce partiliyle birlikte karşıladı. Bine yakın aracın karşıladığı konuklar konvoy halinde etkinliğin yapılacağı Aslanbucak'a geldi. Alanda yaklaşık 4 bin partili vatandaş tarafından karşılanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel partililere Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras'ın arkasında olduklarını belirtti.

ONLAR BURAYI BİLMEZ
Çocukluğunun Kemer'de geçtiğini ifade eden Türel, Antalya'ya, Kemer'e hizmet etmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi. Kemer'i ve köylerini iyi bildiğini de vurgulayan Türel, "Kemerin sokaklarında sizlerle beraber oldum. Allah ömür verirse sizlerle olmaya devam edeceğim. Kemerli Menderes olarak mutluyum. Büyükşehir yasası çıkınca bazılarına Kemer'in köylerine gitmek zor gelmiş. Şimdilerde Bütünşehir Yasası çıkınca Kemer'in köylerini yollarını öğrenmeye başladılar. Antalya Büyükşehir Belediye adayı olarak gelenlere Aslanbucak ve Kuzdere'yi sorun bakalım bilecekler mi?" dedi. Kemerlilere müjde veren Türel, kapanması söz konusu olan Güney Antalya Turizm Geliştirme Ve Altyapı İşletme Birliği'nin (GATAB) seçimlerden sonra aynı şekilde devam edeceğini müjdeledi.

DEĞİŞİM BAŞLADI
Ak Parti Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras ise konuşmasında Kemer Belediyesi'nin kötü yönetildiğini, iyi hizmet veremediğini söyledi. Üras, "Kemer hakettiği hizmete Ak Parti ile kavuşacak. Değişim ve gelişimden anlamayanlar Kemer'e hizmet edemezler. Kemer'de değişim başladı. 30 Mart'ta Kemer'i Ak Parti'nin üstün belediyecilik anlayışıyla buluşturacağız" dedi. Konuşmaların ardından Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti Kemer Belediye Başkan adayı Yusuf Üras, vatandaşlara kırmızı karanfil dağıttı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GATAB kapanmayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN