Gencer'e destek

Protokol tribününe alınmadığı için istifanın eşiğine gelen Antalyaspor Başkanı Gencer'e, eski kulüp başkanlarından destek mesajları geldi

Giriş Tarihi: 4.2.2014
Gaziantepspor maçında konuk kulüp başkanı ile birlikte protokol tribünü otoparkına alınmayınca istifanın eşiğine gelen Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer'e, eski kulüp başkanlarından destek geldi. Yaşanan krizin ardından Antalyaspor'a hem kentin ileri gelenlerinden hem de seyirci desteğinin gelmemesi nedeniyle isyanını dile getiren Başkan Gencer, takıma sahip çıkılmadığından dolayı istifanın eşiğine gelmişti. Bu duruma isyan eden Gencer'e, kulübün eski başkanları da haklı buldu. İşte eski başkanların bu olaya karşı yorumları:

HASAN SUBAŞI
"Hiç hoş değil. Ben hiç böyle bir durum yaşamadım. Böyle bir şey yaşamamalıydı. Hem de konuk başkan yanındayken. Çok yanlış olmuş. Yetkililerin çok dikkatli, duyarlı olmaları gerekir böyle şeylerde. Bizde maalesef bir takım uygulamalar esnetilir. Disiplin sağlanamaz hale gelir. Bir direktif geldiğinde de hiç olmayacak, yapılmaması gereken yanlışlar yapılır. Maalesef tüm direktiflerden sonra böyle olaylar yaşanır, ama yaşanmaması gerekir. Zannediyorum, farkına varıp telafi etmek istemişlerdir ama böyle şeyler yakışmıyor Antalya'ya."

HASAN AKINCIOĞLU
"Bunun kasıtlı bir davranış olduğunu sanmıyorum. Oradaki arkadaşının bilgisizliğinden kaynaklanmıştır. Emniyet Müdürü de bunu düzeltmiş. Bizim dönemimizde de benzer yanlışlıklar olmuştur. Önemli olan iyi niyetli olunması. Emniyet'te değişiklikler oluyor ve yeni gelen emniyetçi arkadaşlar mevzuata tam hakim olamayabiliyor. Hatta 3 büyüklerden bir kulüp yöneticisinin de başına buna benzer bir şey gelmiştir."

SEDAT PEKER
"Başkan Gencer Antalyaspor'u en üst düzeyde temsil ediyor. Son derece yanlış bir şey, olur mu öyle şey? Duyunca şaşırdım. Hiç olmazsa ikinci yarıda yanlıştan dönülmüş, ama iç hoş değil tabi. Böyle karışık maçlarda insanlar hata yapabiliyor ama, bence biraz yakışıksız olmuş. Hoş olmamış."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gencer'e destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN