Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Umut Yıldızı'na turizmci desteği

Emniyet Müdürü Tonbul, risk altındaki çocukların dahil olduğu Umut Yıldızı Projesi kapsamında, turizmcilerle görüşerek istihdam sözü aldığını söyledi

Giriş Tarihi: 11.2.2014
Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul Umut Yıldızı Projesi kapsamındaki çocukların istihdamı içinturizmcilerden söz aldı. Risk altındaki çocukların, suçlardan ve zararlı alışkanlıklardan korunması, mesleki beceri ve iş imkanı verilerek topluma sağlıklı bireyler olarak kazandırılması amacıyla yürütülen projede yer alan Mesleki Eğitim ve Küçük Sanayii Destekleme Vakfı (MEKSA) Bölge Proje Başkanı Elif Alper Delice, kurs öğretmenleri ve öğrencilerden oluşan heyet, Tonbul'u ziyaret etti.

EL ÜRÜNLERİ YAPTILAR

Kursiyerler yaptıkları el ürünlerini Tonbul'a hediye etti. Tonbul TÜROFED Başkanı Osman Ayık, AKTOB Eski Başkanı ve TÜROFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sururi Çorabatır, TÜROFED eski Başkanı ve AKTOB kurucu üyesi Ahmet Barut'tan iş bulmaları konusunda yardımcı olacakları sözü aldığını müjdeledi. Tonbul, ayrıca Ayık'ın bu projeye dahil olmak istediğini de söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Umut Yıldızı'na turizmci desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN