Türkiye'nin en iyi haber sitesi

M. Türel: Side bizim için çok özel bir yer

Giriş Tarihi: 17.2.2014

Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, eski milli futbolcu Tanju Çolak'la birlikte Ak Parti Manavgat Adayı Recep Barut'a seçim bürosu açılışında destek verdi

AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, partisinin Manavgat Belediye Başkan Adayı Recep Barut'a Side'deki seçim bürosu açılışında destek verdi. Açılışa eski milli futbolcu Tanju Çolak da katıldı. Side ve Manavgat'ın gönlünde ayrı bir yeri olduğunu belirten Türel, "Çocukluğum buralarda geçti. Çocukluğumda Manavgat Şelalesi'nde, Side'de annemin babamın elinde çok gezdim. Doğduğumda beni kucağına alan Nuri amcamın, Gölcük Nuri'nin evine taziye ziyaretinde bulunduktan sonra mezarına gidip dua ettikten sonra buraya geldim. Nur içinde yatsın, mekanı cennet olsun. Doğduğumda beni kucağına alan büyüklerimle yaşamış bir kardeşiniz olarak huzurunuzda bulunuyorum. Sevgili Sideliler biz sizleri sadece seçim dönemlerinde hatırlamıyoruz. Her zaman sizleri ziyaret ettik. Seçimden önce de seçimden sonra da geldik ve gelmeye devam edeceğiz" dedi.

ÖNCELİĞİMİZ SİDE OLACAK
Ak Parti Manavgat Adayı Barut ise Side ve Sidelilerin Manavgat için çok önemli olduğunu ifade ederek, "Her Manavgatlı için olduğu gibi benim için de Side ve Side halkı çok özeldir. Side kurucularının tarihine baktığımızda Osmanlı İmparatorluğu'nun uç beyleri Akıncılar olduğunu görmekteyiz. Osmanlı'nın zor günlerinde Girit'ten Side'ye göç edip yerleşen insanların torunlarısınız. O gün bugündür Manavgat kültürüne çok önemli katkılar koydunuz. Side'den bizler ve Türkiye çok şeyler öğrendi. Eğer bugün Manavgat'ta, Antalya'da, Türkiye'de turizm varsa Sideliler sayesindedir. Side'ye hizmet etmek Manavgat, Antalya ve Türk turizmine hizmet etmektir. Biz bunun bilincindeyiz. Sizlerin destekleriyle Manavgat Belediyesi'ni Ak Parti kazanırsa bilmelisiniz ki birinci önceliğimiz Side olacaktır" dedi. Açılışta Tanju Çolak da Türel ve Barut'a destek talep etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
M. Türel: Side bizim için çok özel bir yer
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN