Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sembol çiçek tweet'i

Giriş Tarihi: 17.2.2014

EXPO 2016 Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı için Antalya'ya gelen Bakan Eker, ajansın önünde yetiştirilen sembol çiçek şakayıkları fotoğraflayıp Twitter'da takipçileriyle paylaştı

EXPO 2016 Antalya Ajansı'nın toplantısı için kente gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, EXPO 2016 Antalya Ajansı saksıda yetiştirilen fuarın simgesi şakayıkların fotoğrafını akıllı telefonuyla çekip tweet attı. EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı sıfatıyla olağan toplantıya başkanlık etmek için gelen Eker, mevsimine göre erken açmış şakayıkları fotoğrafladı. Bu anı görüntüleyen gazetecilere dönen Eker, "Hep siz mi çekeceksiniz" diyerek şakalaştı.

GELİŞMELERİ İNCELEDİ

AKUT Akdeniz Temsilcisi Yılmaz Sevgül'ün Olimpos Dağı fotoğraflarından oluşan sergisini de gezen Eker, ardından toplantıyı başlattı. Aylık gelişmeleri izlemek adına geldiğini belirten Eker, "Projeler hakkında bilgi alıyorum. İhtiyaç duyulan kararları alıyoruz. Ajansın maddi durumunu konuşuyoruz. Fuar alanında devam eden peyzaj ve alt yapı çalışmaları, tanıtım gibi konulardaki faaliyetler sürüyor" dedi.

CAZİBE MERKEZİ OLACAK

İki yönetim kurulu üyesinin şehir dışında olması nedeniyle gelemediği toplantıda, Vali Sebahattin Öztürk, ATSO Başkanı Çetin Osman Budak başta olmak üzere üyeler hızla ilerleyen fuar inşaatı hakkında bilgi verdi. Perge ve Aspendos antik şehirlerinin arasında kalan fuar alanındaki yapıların, 6 ay sürecek etkinliğin ardından da kullanılabilmesi düşünülerek bir cazibe merkezi yaratılıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sembol çiçek tweet'i
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN