Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anfaş Food Product Fuarı bugün açılıyor

21.Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarı ile eşzamanlı düzenlenen Anfaş Bevex 3. İçecek İhtisas Fuarı bugün kapılarını açıyor

Giriş Tarihi: 19.2.2014
21. Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarı ile eşzamanlı düzenlenen Anfaş Bevex 3. İçecek İhtisas Fuarı bugün kapılarını açıyor. Fuar 22 Şubat'a kadar açık olacak. Türkiye'nin en kapsamlı gıda fuarı olarak kabul edilen Anfaş Food Product Fuarı'nda bu yıl 400 katılımcı firma stant açacak. Fuara ayrıca 38 ülkeden 45 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

İLGİ YOĞUN
Japonya, Malezya, Cezayir, Moldova, Arnavutluk, Kosova, Suudi Arabistan, Hırvatistan, Irak, İran, Pakistan, Rusya, Kuveyt, Mısır, Tunus, Hollanda, Hindistan, İtalya, Almanya, Azerbaycan, Fas, Dubai'den profesyonellerin ilgilerinin yoğun olduğu bildirildi.

ALIM HEYETİ PROGRAMI

Antalya İhracatçı Birliği tarafından düzenlenen ve Moldova, Kosova ve Libya'dan gelen 19 firma yetkilisinin katıldığı Alım Heyeti Programı kapsamında, ihraç ürünlerin çeşitlendirilmesi, yeni pazarlar bulunması ve pazar paylarının korunması amacıyla toplantı yapıldı. Kosovalıların süt ve süt ürünleri, tavuk ve dondurulmuş ürünler, Moldovalıların paketleme malzemeleri, kurutulmuş gıda, konsantre içecek, Libyalıların süt ve yoğurt üretimi için gıda malzemeleri ile ilgili görüşme yaptıkları bildirildi.

OSMANLI TADIM GÜNLERİ
Alım Heyeti programı ile gelen heyetlerin 4 gün boyunca fuarı gezip temaslarda bulunacakları belirtildi. Türkiye'den önemli market zincirlerinin fuara ilgilerinin yoğun olduğu belirtilerek, saat 11:00'de açılacak fuarda, Osmanlı Mutfağı kültür ve tadım günleri, profesyonel tadım günleri etkinliklerinin ilgi göreceği kaydedildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anfaş Food Product Fuarı bugün açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN