Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akdeniz Süt Ürünleri kalitesiyle büyüyor

Ramazan Akbaş tarafından 1973 yılında Antalya'da kurulan Akdeniz Süt Ürünleri, sağlıklı ve güçlü nesiller yetiştirmek için çıktığı yolculuğunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor

Giriş Tarihi: 20.2.2014
Akdeniz Süt Ürünleri 1973 yılında başlayan serüvenine büyük başarılara imza atarak günümüzde de devam ediyor. Ramazan Akbaş tarafından kurulan Akdeniz Süt Ürünleri, günden güne artarak devam eden üretim kapasitesi sayesinde kalitesinden ödün vermeden büyüyen tesisleri ile tüketicinin isteklerine cevap veriyor.

ISO-9001VE HACCP kalitesi
İnsan
sağlığına verdiği önem ile bilinen Akdeniz Süt Ürünleri, ilerleyen teknolojiye ayak uydurabilmek ve tüketicinin yoğun taleplerine cevap verebilmek adına 2002 yılında Antalya-Serik karayolu 26'ncı kilometresindeki 3 bin metrekare kapalı alana sahip yeni tesislerine taşındı. Yeni tesisleri ile ISO-9001 Kalite Güvence Sistemi ve HACCP belgelerine sahip üretim ile çalışan Akdeniz Süt Ürünleri, modern şartlarda en kaliteli süt ürünleri üreterek tüketici isteklerine, daha hijyenik ortamlarda ve kalitede hizmet vermeye devam ediyor.

SAĞLIKLI NESİLLER İÇİN

Akdeniz Bölgesi'nde oldukça sevilen ve rağbet gören Akdeniz Süt Ürünleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıya giden yolda emin adımlarla ilerliyor. Hem müşteri memnuniyeti hem de personel memnuniyeti adına hizmet içi eğitim programlarına büyük önem veren Akdeniz Süt Ürünleri'nin amacı; çiftçinin doğal şartlarda ürettiği kaliteli sütleri modern şartlarda işleyip, kaliteden ödün vermeden, köklü bir geçmişe dayanan Akdeniz Süt Ürünleri uzmanlığı ve güvenli ambalajları ile vatardaşların hizmetine sunmak ve böylece geleceğin teminatı olan sağlıklı nesiller ile güçlü toplumlar oluşturmak olarak açıklandı.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLK SIRADA
Akdeniz Süt Ürünleri kurulduğu günden bu yana teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, günümüzün en modern üretim tesislerinden birine kavuştu. Yeni tesislerinde ISO-9001 Kalite Güvence Sistemi ve HACCP belgeleri ile üretim yapan Akdeniz Süt Ürünleri, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akdeniz Süt Ürünleri kalitesiyle büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN