Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türel'in sandık kozu kadınlar ve gençler

Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, kadın kolları ile gençlik kollarına duyulan güvenin seçimin en büyük avantajlarından biri olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 20.2.2014
AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, İl Başkanı Mustafa Köse, Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cihan Bulut, Aksu Belediye Başkan Adayı Halil Şahin, kadın kolları üyeleri ve gönüllüler ile Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç'ın düzenlediği programda bir araya geldi.

KADINLARLA KAZANACAĞIZ

Menderes Türel, toplantıda yaptığı konuşmasında kadın kolları sayesinde başarılara ulaşıldığını söyledi. Antalya'da bir milat yazılacaksa bunu özellikle kadın kollarının yazacağını vurgulayan Türel, "Seçimler kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla kazanılıyor. Kadına olan güven seçimde en büyük avantajdır. Sizler bir kapıyı çalıyorsunuz karşınıza çıkan kişiye bir şey söylediğinizde çok daha fazla güven veriyorsunuz. Kadın kollarının yaptığı çalışmalar ile çok daha etkileyici sonuçlar alınıyor. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan için ne dediler? Muhtar bile olamaz. Ne oldu? Bu millet bırakın muhtarlığı, Başbakanlık koltuğuna oturdu. 30 Mart'ta da, seçimi bu salonları dolduran cefakar hanım kardeşlerim kazanacak" dedi.

KADINI HAZMEDEMEDİLER
Özkoç,30 Mart'ın Ak Parti'nin zaferle buluştuğu gün olacağını belirterek, "Antalya iş bilmezlerin ve enkaz edebiyatı yapanların elinden kurtulup, hizmet belediyeciliğiyle yeniden buluşacaktır. 30 Mart Antalya'nın ve tüm Türkiye'nin bayramı olacaktır" dedi. AK Parti'yi kadına yönelik şiddeti arttırmakla suçlayan CHP zihniyetinin kendi kadın kolları başkanlarına yapmış olduklarını ibretle izlediğini söyleyen Özkoç, "Ak Parti, kadını ikinci plana atıyor diye suçlayan CHP, bir kadının Muratpaşa Belediye başkan adayı olarak gösterilmesini dahi hazmedemedi. Defalarca aday değişikliği yaparak mevcut kadın adayı ekarte etmeyi başarmışlardır. Ak Parti çatısı altında siyaset yapan kadınlar olarak çok şanslı olduğumuz bilmeliyiz. Çıktığı yolculukta inanıp, güvenerek her alanda bizimle birlikte olan Sayın Türel ve İl Başkanımız Mustafa Köse, yüce gönülleriyle kadının seçilmişliği konusunda gereken hassasiyeti gösteriyorlar" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türel'in sandık kozu kadınlar ve gençler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN