Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kırsalda haklar sürüyor bütçe ise 10 katı artıyor

Ak Parti'nin kurmayları hafta sonunda Manavgat Belediye Başkan Adayı Recep Barut'un Taşağıl irtibat bürosunun açılışına katılıp halkla buluştu

Giriş Tarihi: 24.2.2014
Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu ile birlikte, Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Recep Barut'un Taşağıl seçim bürosu açılışına katıldı. Türel daha sonra da Antalya'ya dönerek eşi Ebru Türel ve milletvekilleriyle birlikte Düden Park'ta Pazar gezintisi yaptı, vatandaşla selamlaştı. Recep Barut'un Taşağıl irtibat bürosu açılışında konuşan AB Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu, Ak Parti iktidarı olarak Cumhuriyet'in kuruluşundan bu yana yapılanlardan çok daha fazlasını yaptıklarını belirterek, "79 yılda Türkiye 6 bin 500 kilometre duble yol yapabilmişti. Ama 11 yılda 17 bin kilometre duble yol kazandırdık. İşte şu Manavgat Antalya yolu ölüm yoluydu, biz geldik hemen bitirdik. Her yeri demir yollarıyla örüyoruz, her yeri duble yollarla Türkiye'yi donatıyoruz" diye konuştu.

HİZMET BÜTÇESİ

Ak Parti Büyükşehir Adayı Türel ise bir çok defa Taşağıl'a gelerek, kahvede çay içtiğini vurgulayarak, "30 Mart'tan sonra Taşağıl, çok daha farklı hizmet alma imkanına kavuşacak. Sizlere broşürler dağıtıyoruz. O broşürlerde kanun maddeleri ve o iftiraların hepsinin cevabı var. Tarım ve hayvancılıkla ilgili bütün haklar aynen devam ediyor. Ama ne oluyor hizmet bütçesi 10 misli artıyor, Taşağıl hizmet yağmuruyla tanışıyor. Taşağıl belediyesi geçtiğimiz günlerde kanalizasyon ihalesini yaptı. Beni sandıktan çıkartırsanız, bu kardeşiniz, bu yatırımın tamamını bitirecek" dedi.

BEN VERDİĞİM SÖZÜ TUTARIM
Manavgat Adayı Recep Barut'un dile getirdiği soğuk hava deposu ve paketleme tesisi için müjde veren Türel; "Bu kardeşiniz, siyasi yaşamı boyunca verdiği her sözü yerine getirmiştir. Taşağıl'ın tarımdaki sorunlarını çok iyi biliyoruz. Soğuk hava deposu, paketleme tesisi, bizim hizmetlerimiz söz verdikten sonra uzamaz. Biz bir de hizmet ederken tarih de veririz, o yüzden siz hiç merak etmeyin. Bu kardeşiniz Allah'ın izniyle, sizlerin destekleriyle hizmete geldiğinde çok değil, 1 sene içinde hem paketleme tesisini hem de soğuk hava deposunu sizlerin emrine sunacağız" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırsalda haklar sürüyor bütçe ise 10 katı artıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN