Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Trafik sorunu çözülsün

Sabah Akdeniz yerel seçimler öncesi sokağın nabzını tutuyor. Vatandaşlar, şehrin sorunlarını ve yeni seçilecek belediye başkanlarından beklentilerini, Sokağın Sesi köşesinde anlatıyor

Giriş Tarihi: 25.2.2014
SİBEL FİLİZ (SERBEST meslek)
Antalya'nın en büyük sorunu ulaşım. Bir yerden bir yere gitmek artık güçleşiyor. Sabah ve akşam saatlerinde trafik tıkanıyor. İnsanlar işine evine zamanda ulaşamıyor.

TOPLU ULAŞIMA ÖNEM VERSİN

Yeni seçilecek belediye başkanından yapmasını istediğim tek şey kent trafiğini rahatlatması. Kırmızı araç sayısı artıtırılmalı.

ÖZGÜVEN SELCUK (TURİZMCİ)
Görüntü kirliliği var
Yılda, 13 milyon turistin geldiği kente inanılmaz bir görüntü kirliliği yaşanıyor. Bu yetmezmiş gibi eski binalar insanı ürkütüyor Bu nedenle yeni seçilecek olan belediye başkanından Antalya'daki eski binaları yıkıp, yerine düzgün kent mimarisine uygun binaların yapılmasını istiyorum. Yüksek katlı binalar turizmimize zarar veriyor.

NEHİR AKGÜNDÜZ (SERBEST)
Tramvay trafiği tıkıyor
Benim yeni seçilecek olan Büyükşehir Belediye Başkanı'ndan istediğim şey tramvay hattının kaldırılması. Bu hattın yeniden araç trafiğine açılmasını istiyorum. Tramvay yolu kent trafiğini tıkıyor. Enerji ve iş gücü kaybı oluşuyor. Bir de havalimanı, Otogar arasında işleyen kırmızı otobüslerin ücretlerinin düşürülmesi.

BORA ÖZSOY (AVUKAT)
Otopark büyük dert
Antalya'da en büyük sorun otopark. Kent merkezinde ara caddeler ve cepler günün 24 saati dolu. Zaman zaman aracımızı park etmek imkansız hale geliyor. Yeni seçilecek belediye başkanı otoparklar yaparak bu sorunu çözmeli. Yıllardır ihmal edilen bu soruna çare bulunmasa önümüzdeki yıllar kentte araç ile girmek imkansız hale gelecek.

ÇAĞLAYAN CUMBA (KİTAPCI)
Ahatlı'da sorun var
Ben Ahatlı Mahallesi'nde oturuyorum. Mahallemizde yol ve alt yapı sorunu var. Yeni seçilecek başkandan alt yapı sorununu çözüp yeni yollar açmasını istiyorum. Kendi oturduğum mahallede bile aracımızla bir yerden bir yere gitmek zaman zaman güçleşiyor. Ayrıca toplu ulaşıma önem verilmeli ve kırmızı araç sayısı artmalı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trafik sorunu çözülsün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN