Dengeleri değiştirecek destek

Giriş Tarihi: 27.2.2014
Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel ve Muratpaşa Adayı Cihan Bulut, Doğru Yol Partisi ve Demokrat Parti'nin eski yöneticileri ile kanaat önderlerinin tam desteğini aldı.

MANAVOĞLU, BAYSARI

Muratpaşa Belediyesi eski Başkanı Mehmet Manavoğlu, DYP eski Antalya milletvekilleri Ali Karataş ve Mehmet Baysarı ile DYP ve DP eski il başkanlarından Hüseyin Bodur ve Hüseyin Tecim'in de aralarında bulunduğu eski demokratlar, kahvaltıda bir araya geldikleri Türel ile Bulut'a desteklerini açıkladı. Buluşmada konuşan Menderes Türel, her birini çocukluğundan itibaren tanıdığı, yanlarında büyüdüğü, tecrübeli siyasetçilerin verdiği desteğin kendisi için çok önemli olduğunu kaydetti.

BERABER KAZANACAĞIZ

Bir araya geldiği isimlerin, siyaset yapılacak, siyaset konuşulacak isimler olmadığını, hasbihal yapacağı büyükleri olduğunu belirten Türel, Antalya'yı birlik ve beraberlik içinde yönetmek istediklerinin altını çizerek, "Bu seçimi ben kazanmayacağım, bu seçimi hep beraber kazanacağız" ifadesini kullandı.

TOPLANTIYA KATILAN İSİMLER
Kemal Açıkalın, Adnan Ünol, Hayri Bilginez, Mustafa Özalp, Bayram Avcı, Mehmet Başaran, Hasan Canöz, Özcan Açıksöz, Süleyman Kıvrak, Mustafa Pıhlız, Haydar Canıberk, Mustafa Hayan, Yakup Kahya, Ali Gökay, Seyfettin Serttaş, Abdullah Toy, Necip Piyon, Murat Hakan, Nafiz Temiz, Zühtü Çomuz, Halil İleri, Hüseyin Tecim, Mustafa Aktepe, Hasan Eroğlu, Sait Koca, Mehmet Tekin, Veysel Barut, Hasan İnce, Bayram Şam, Hüseyin Öztaş, Ahmet Öztürk, Ferdi Başkan ve Şenol Yavuz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dengeleri değiştirecek destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN